Akce, novinky a bonusový systém

Mimo AKCE které jsou uvedeny níže, pro Vás připravujeme mnoho speciálních akcí určených pro registrované zákazníky. O těchto akcích se můžete dozvědět pouze přes e-maily, které zasíláme jen registrovaným zákazníkům. Dále Vás přes e-mail upozorníme i na veškeré ostatní akce, změny, výhody, výměny trubic, soutěže atd. Stačí vyplnit jednoduchou registraci s Vaší e-mailovou adresou a poté již můžete využívat veškerých zmíněných výhod. S registrací v našich studiích souhlasíte se zpracováním osobních údajů viz zpracování osobních údajů -Vánoční balíčky si můžete zakoupit do 26.12.2021. Také v prodeji balíček za 500 Kč, kde dostáváte 50Kč kreditu zdarma a 5 ks testrů solární kosmetiky

S radostí Vám oznamujeme, že od Pondělí 10.5.2021 otevíráme všechny naše provozovny solárních studií. Na všech strojích jsou vyčištěné trubice, filtry a všechny součásti, aby byl zvýšen výkon solárií. Všem klientům budou prodlouženy body v rámci bonus programu, které měli nasbírané za návštěvy a to o dobu, po kterou byly provozovny uzavřené. Ve všech našich studiích bude standartní otevírací doba. Provozovny budou otevřeny za zvýšených hygienických podmínek. Prosíme klienty, aby se drželi pokynů uvedených na provozovně a vstupovali do provozoven po jedné osobě. Vždy vyčkejte, až personál obslouží klienta před Vámi a ten odejde do kabiny. Objednávky je možné realizovat od pondělí na jednotlivých provozovnách i telefonicky. Přejeme hezký den a těšíme se na Vás. Přijďte nás podpořit :) Studio Visage soláriaS radostí Vám oznamujeme, že od Čtvrtka 3.11.2020 otevíráme všechny naše provozovny solárních studií. Na všech strojích jsou vyčištěné trubice, filtry a všechny součásti, aby byl zvýšen výkon solárií. Vyměnili jsme trubice na provozovně OC Plaza v kabině č.1, na provozovně Riegrova v kabině č.1 a na provozovně Albert v kabině č.2. Všem klientům budou prodlouženy body, které měli nasbírané za návštěvy a to o dobu, po kterou byly provozovny uzavřené. Ve všech našich studiích bude standardtní otevírací doba. Provozovny budou otevřeny za zvýšených hygienických podmínek. Prosíme klienty, aby se drželi pokynů uvedených na provozovně a vstupovali do provozoven po jedné osobě. Vždy vyčkejte, až personál obslouží klienta před Vámi a ten odejde do kabiny. Objednávky je možné realizovat od pondělí na jednotlivých provozovnách i telefonicky. Přejeme hezký den a těšíme se na Vás. Přijďte nás podpořit :) Studio Visage solária

Na naší provozovně v OC PLAZA Vás zveme dne 21.12.2016 od 17.00 do 22.00 hod.na Christmas Night Shopping.Ke každé solární kůře – krém na podporu opálení zdarma,dále 20% sleva na solární kosmetiku a šperky (stříbro 925, chirurgická ocel a Swarowski)

Akci bude moderovat LEOŠ MAREŠ, vystoupí hudební interpreti SEBASTIAN a PAVEL CALTA, taneční modní show . skupina YEMIHO AD, autogramiády, focení, cukroví a šampaňské pro zákazníky.VŠECHNY VÁS SRDEČN ZVEME!

vanbal

!! DNES V PÁTEK 25.11.2016 AKCE!! KE KAŽDÉ SOLÁRNÍ KŮŘE TESTER KRÉMU NA PODPORU OPÁLENÍ ZDARMA. NA VEŠKEROU SOLÁRNÍ KOSMETIKU A ŠPERKY (STŘÍBRO 929, CHIRURGICKÁ OCEL, SWAROVSKI) SLEVA -20%.POŘIĎTE KRÁSNÝ VÁNOČNÍ DÁREK ZA SKVĚLOU CENU

vanbal

!! Od 1.12.2016 jsou letos v prodeji opravdu VELMI VÝHODNÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY! - K permanentce za 1000,- Kč dostanete zdarma krém na urychlení opálení za 239 Kč, nebo slevu 239,- Kč na jiný dražší krém a navíc zdarma jeden z těchto dárků ( značková řasenka á 540,- Kč/ oční krém 945,-Kč/ rtěnka 540,- Kč ) vše v dárkovém balení. Nebo si zakupte permanetku za 500 Kč a dostanete ZDARMA značkovou rtěnku, nebo řasenku za 540,- Kč. Akce platí do 24.12.2016, nebo do vyprodání zásob. Nepropásněte tento krásný Vánoční dárek!

!! Vážení klienti, chtěli jsme Vás informovat, že naše provozovna v Riegrově ulici v roce 2016 prošla kompletní rekonstrukcí. Dále jsme pro Vás zakoupili nové supermoderní solárium Ergoline Esprit Dynamic Power, které jsme umístili do kabiny číslo jedna.

Beauty day web 2016.jpg

!! POZOR od 1.12.2015 jsou letos v prodeji opravdu velmi výhodné Vánoční balíčky! - K permanentce za 1000,- Kč dostanete zdarma krém na urychlení opálení za 239 Kč, nebo slevu 239,- Kč na jiný dražší krém a navíc zdarma jeden z těchto dárků ( značková řasenka á 540,- Kč/ oční krém 945,-Kč/ rtěnka 540,- Kč ) vše v dárkovém balení. Nebo si zakupte permanetku za 500 Kč a dostanete ZDARMA značkovou rtěnku, nebo řasenku za 540,- Kč. Akce platí do 24.12.2015, nebo do vyprodání zásob. Nepropásněte tento krásný Vánoční dárek!

!! POZOR 8.11.2015 proběhla výměna trubic na provozovně v OC PLAZA v kabině č.4 na soláriu Ergoline Prestige, tak ať se nespálíte !!

V provozovně Albert, jse měnili trubice na všech strojích. V Riegrově ulici byli vyměněny v kabině 2 a v kabině 4.

NOVINKA

vanbal

Nyní si můžete zakoupit permanentky které platí pro obě studia. Bonusový program je také nyní propojen, za 6 návštěv dostanete kredit 100Kč zdarma a je jedno jaké naše studia navštívíte. Jsme propojení on - line. Další novinka, je tlačítko start s kterým si sami zahájíte opalování, až když jste připraveni.

vyherci13

web2

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

 
 
Solária Ergoline Všechna práva vyhrazena, Studiovisage.info | Webdesign V.Chalupník